inan süt ürünleri tic ltd şti

Firma Adı : inan süt ürünleri tic ltd şti Yetkili Kişi : Erol İNAN
İl : İzmir İlçe : Ödemiş
Sektör : Gıda Sanayi Firmaları Alt Sektör : Süt ve Süt Ürünleri Firmaları
Telefon : 02325672254 Fax : 02325672251
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

kazım dirik mah Atatürk cad no25 konaklı beldesi-ödemiş-izmir

Firma Tanıtımı :

Şirketimiz 23.11.1989 tarihinde İlhan İNAN ve Muhittin İNAN tarafından fiilen kurulmuş, ve İnebolu Yolu Üzeri / Seydiler adresinde ticari faaliyetlerine başlamıştır.
Faaliyetlerine başladığı ilk yıllarda sadece beyaz peynir üretimi yapan firmamız bugün sektöründe hem teknoloji hemde ürün çeşitliliği açısından sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamızda halen Kaşar Peyniri,Dilimli Kaşar Peyniri,Dil Peyniri,Örgü Peyniri,Krem Peynir,Beyaz Peynir,Naturel Beyaz Peynir,Yoğurt,Ayran,Krema,Tereyağı,Lor üretimi yapılmaktadır.

Firmamız üretimde kullandığı ana hammadde olan sütü kurulu bulunduğu ilçe ve yörelerindeki yaklaşık 3000 adet müstahsilden ve Tarımsal amaçlı kalkınma kooperatiflerinden temin etmektedir. Buna ilaveten firmamız yaptığı yatırımlar ve sağladığı ekonomik girdi sayesinde bulunduğu bölgenin ekonomik gelişmesine olumlu etki yapmış,yöresinde çalışmak isteyen kişiler için bir iş potansiyeli oluşturmuş , üreticiyi kaliteli ve yeterli hammadde üretimi için teşvik edici ve eğitim verici bir kuruluş kimliğine kavuşmuştur.

Ayrıca firmamız büyüme ve pazardaki payını arttırma politikasının bir parçası olarak Konaklı Beldesi Ödemiş/İZMİR adresinde yeni bir tesis kurmuş, Bu tesis 2008 yılında faaliyete geçirilerek firmamızın hedefleri doğrultusunda üretimine başlamıştır.Üretmiş olduğumuz ürünlerimizin büyük bir kısmı İstanbul’daki pazarlama merkezimize gönderilmekte, buradan da çoğunluğu A-101, Metro ve Real gibi hipermarketlere olmak üzere satışı gerçekleştirilmektedir.

Sürekli gelişimi,kaliteyi,gıda güvenliğini ilke edinen firmamız bu amaçları doğrultusunda ISO 9001:2000, ISO 22000:2005,PAS 220:2008 YÖNETİM VE GIDA GÜVENLİĞİ SİSTEMİ,TSE belgelerini alarak hedeflerine emin adımlarla yürüyüşünü daha da güçlendirmiştir.

Bu firma sayfası 6851 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: sitem,

inan süt ürünleri tic ltd şti firması 24 Haziran 2021 Perşembe 16:09 tarihinde Süt ve Süt Ürünleri Firmaları sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: