Falcon Elektronik Haşere Fare Kovucu sistemleri

Firma Adı : Falcon Elektronik Haşere Fare Kovucu sistemleri Yetkili Kişi : murat dönmez
İl : İzmir İlçe : Konak
Sektör : Gıda Makina Sanayi Firmaları Alt Sektör : Gıda Makina Teknik Servis Firmaları
Telefon : 02322616335 Fax : 02322508820
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

510 sk. no:61/a karabağlar izmir

Firma Tanıtımı :

are ve haşereler yılboyu bizi rahatsız eden maddi ve manevi zararı olan ve çoğu durumda zarar verdiği alanlarda büyük maddi kayıplara sebep veren bir problemdir. Dolayısı ile alınacak önlemlerde hata da kaldırmayan bir süreçtir. Özellikle işletmelerde Almış olduğunuz önlemlerin bütün yatırımın zayii ile sonuçlanabileceği gibi firmanızın önündeki yıl için yaptığınız planların da sekteye uğramasına neden olabilir. Bu nedenledir ki Fare ve haşerelere karşı aldığınız önlemlerin tam vaktinde ve tam istediğiniz gibi olması son derece önemlidir. Bunun teminatı da Pest control\\\'ü yapacak olan firmanın profesyonelliği, sizinle iletişimi, tecrübesi, referansları, tasarım ve üretimi taşeronlara yaptırmayarak bizzat kendi bünyesinde gerçekleştirmesidir.

Dolayısıyla işin ciddiyetinin farkında olan, sizin için projelendirdiği elektronik pest control önleminin aynı zamanda kendi reklamı da olduğunun bilincinde, ciddi ve güven veren firmalarla çalışmanız evinizde ailenizin güvenliği , işletmenizde ürünleriniz ve taşınmazların zarara uğramaması istediğiniz verimi alabilmeniz için bir önkoşuldur.

Bu firma sayfası 1164 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: fare, kovucu, ultrasonik, ilaçlama, şirketleri, falcon, elektronik, haşere, akrep, yılan,

Falcon Elektronik Haşere Fare Kovucu sistemleri firması 4 Ağustos 2020 Salı 20:05 tarihinde Gıda Makina Teknik Servis Firmaları sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: