Türkiyenin  Gıdacılar Topluluğu - Gıda -  Gıda Mühendisleri

Türkiyenin Gıdacılar Topluluğu - Gıda - Gıda Mühendisleri (http://www.gidacilar.net/)
-   Sorumlu Yöneticilik (http://www.gidacilar.net/sorumlu-yoneticilik.html)
-   -   Sorumlu yöneticilik deneyimleriniz (http://www.gidacilar.net/sorumlu-yoneticilik/sorumlu-yoneticilik-deneyimleriniz-1360.html)

mim-sin 25-2009 03:58 AM

Sorumlu yöneticilik deneyimleriniz
 
Sorumlu yöneticilik işine başlamayı düşünüyorum. Bu başlık altında deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...ayrıca, sigorta işlemleri hakkında soru işaretleri taşıyorum ...:(

katılımınıza teşekkürler...

Yıldız Pınar 16-2009 01:46 PM

merhaba bende sucuk üretim tesisinde 6 aydır sorumlu yöneticilik yapıyorum. aklınızda ne gibi soru işaretleri olduğunu söylerseniz daha çok yardımcı olmaya çalışırım. iyi günler..

diyetisyen_m 20-2009 04:28 PM

Sigorta işlemleri yaptığınız anlaşmaya göre gerçekleşir, haftada kaç gün anlaştığınıza bağlı, eğer bir günse her firma ayda en az 6 gün sigortanızı ödemek zorundadır.

selvi 22-2009 01:24 PM

merhaba yeni mezun olarak sorumlu yöneticilik yapmak istiyorum.Fakat hangi kriterleri göz önüne alarak bunlara bağlı olarak nasıl bir dosya hazırlayacagımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

AlgaReN 22-2009 02:15 PM

Selvi hanım öncelikle gıdanın hangi sektöründe sorumlu yöneticilik yapmayı düşünüyor iseniz onu yazın.Bölümüne göre hazırlayacağınız dosyalar hakkında gereken bilgiyi arkadaşlarımız vereceklerdir.

xezebo 24-2009 05:13 PM

İyi günler sevgili meslektaşlarım ben yeni mezun oldum ve küçük bir işletmeye (5 yere diploma kiralama) sorumlu yönetici olmak için neler yapmam gerektiğini konusunda yardımcı olursanız sevinirim...

AlgaReN 25-2009 01:32 PM

Sorumlu yönetici arayan işletmelerle görüşmeye gideceksiniz.60 BG nün altında ise 5 işyeri ile anlaşma sağlayabilirsiniz.Anlaştığınız takdirde GMO Sözleşme örneğine göre sözleşmenizi yapacaksınız.Daha sonra o işyerlerinin Ruhsatlandırma işlemleri var ise o dosyaları hazırlamakla uğraşacaksınız.Eğer sadece diploma istiyorlar ise ayda bir uğrayıp maaşınızı alacaksınız:confused: ......vs gibi işler.
NOT: Kendi şahsınıza ait bir işiniz yok ise diploma kiralama işine her zaman söylediğim gibi sıcak bakmıyorum.Neden tek bir işyerinde mesaili çalışmayı ve kendinizi o konuda yetiştirmeyi düşünmüyorsunuz!!!!Sorumlu yöneticilik işinde(iş denirse!!! ) saygı ve değer verilme noktasında sıkıntıların olacak ve gittiğin işyerinden dönerken morel bozukluğu ve stres içinde olacaksınız.....Bu benim görüşüm....:rolleyes:
İyi çalışmalar.

Muhittin YILMAZ 25-2009 04:32 PM

Üyelerimize diploma kiralamak deyiminin çirkinliği hakkında bir çok yazılar yazmamıza ragmen nedendir hep diplomamı kiralamak istiyorum diye konu açıyorlar.tabi bunu yapan hep yeni mezun arkadaşlar onlarıda bi yerde anlamak lazım çünkü toplumda böyle bir kanaat olusmuş artık.diplomanı kiralayacaksın ve bir dahada firmaya uğramayacaksın,çünkü firmaların bizlerden istediği tek şeyde bu:)

laktoz 29-2009 04:26 AM

sorumlu yöneticik kaba tabiri diploma kiralama kulağa hoş gelse de hani oturduğumuz yerden para kazanıcaz ya cazip görünüyor olabilir;ama bunu bizzat yaşadığım için söylüorum bu konuda duyduğum onca şeye rağmen yinede diplomamı branşmla ilgili bir işletmeye verdim çünkü şuanda çalışacağım biyer yok vermkteki amacım ara sıra gidip analiz yapmak az da olsa tecrübe edinmekti ama istediğim gibi olmadı yani anlayacağınız ben bu sorumlu yöneticilik işine 1 ay katlanabildim çünkü paramı almaya gittiğimde söz temsili patronum elini cebine atmaya korkuor erteliyor hani iş gücümden yararlanmıyor ya (insanlar insanları kullanmayı ilke edinmişler) ondan olsa gerek vereceğide fazla bir miktar deil biliyorsunuz herneyse ben bu düzensizliğe fazla katlanmadım tarım il müdürlüğüne gittim dilekçe yazdım ve sözleşmeyi tek taraflı fesettim düşünen arkadaşların bilgisine..
sorumlu yöneticiliğin ne kadar sorunlu bir iş olduğunu birebir gördüğüm için yine de kendimi tecrübe kazanmış hissediyorum

sewilay 31-2009 02:31 PM

bir fırında sorumlu yöneticilik yapacağım hangi evrakları hazırlamam gerekiyor yardımınıza ihtiyacım var simdiden teşekkürler


Şu anda saat : 08:20 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.0 © 2011, Crawlability, Inc.