Türkiyenin  Gıdacılar Topluluğu - Gıda -  Gıda Mühendisleri

Türkiyenin Gıdacılar Topluluğu - Gıda - Gıda Mühendisleri (http://www.gidacilar.net/)
-   Sorumlu Yöneticilik (http://www.gidacilar.net/sorumlu-yoneticilik.html)
-   -   Sorumlu Yöneticilik için istenen Evraklar (http://www.gidacilar.net/sorumlu-yoneticilik/sorumlu-yoneticilik-icin-istenen-evraklar-83.html)

powerfree 07-2009 12:36 AM

kapasite raporuna bir ornek gonderebilirmisiniz bana?

hüseyin_85 22-2009 10:10 PM

mrb ben sorumlu yöneticilik hakkında bilgi almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Mesela bi yerin sorumlu yöneticiliğini aldıktan sonra kendimiz başka bir firmada ssk lı çalışabiliyormuyuz yoksa ikisinden birinimi tercih etmek zorundayız.

Muhittin YILMAZ 23-2009 09:45 AM

ikisinden birini tercih etmelisin çünkü sorumlu yöneticilik demek haftanın bir günüde olsa o firmada bulunman ve kontrolü gerektirir.

kübra61 04-2009 12:29 PM

msn mi eklerseniz sevinirm(emrahkubra61@************)

aylinecem 20-2009 12:28 PM

merhaba arkadaşlar okuduklarımdan pek birşey anlamadım bende şekerleme üzerine küçük bir işletmede sorumlu yöneticilik yapabilirim ama neler yapacağım konusunda pekbir bilgim yok araştırma yaptım ama hiçbirşey anlamadım şekerleme olarak elmalı şeker vs yapılcak ama ben neyi denetleyeyeceğimi bilmiyorum kalite kontrol iso22000 ve haccp konusunda seminerlere katıldım sertifikam var hijjen üzerine bi şüphem yok üstesinden gelebilirm ama başka neleri denetleyebilirim sonuçta bi labaratuar yok kalite sınıf değerlendirmesini duyusal analiz yaparakmı değerlendirebilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim

atakan54 08-2010 03:56 AM

selam... acil cevap
 
arkadaşlar ben bir fırında sorunlu yöneticilik yapıcam. fakat bu fırın daha yeni kurulan bir fırın ve şuanda sadece işyeri açma ve çalışma ruhsatı alınmış. çalışma izni ve gıda sicili almaya çalışyoruz. daha sonra üretim izni için tüm ürünleri ayrı ayrı mı ele almalıyız. daha eksik tamamlanması gereken evraklar konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim...

çok teşekkürler... saygılarımla.

zeytin-limon 02-2011 07:31 PM

Mrb, ben bir süpermarkette sorumlu yöneticilik yapıyorum. Et reyonu ile ilgili nasıl bir rapor hazırlamam gerekiyor? (Etlerin paketlenmesi, etiketlenmesi, parçalanması vs. iş yerinde yapılmaktadır). Yardımcı olursanız çok sevinirim..

zeytin-limon 02-2011 07:35 PM

Mrb, ben bir süpermarkette sorumlu yöneticilik yapıyorum. Et reyonu ile ilgili nasıl bir rapor hazırlamam gerekiyor? (Etlerin paketlenmesi, etiketlenmesi, parçalanması vs. iş yerinde yapılmaktadır). Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Emily78 24-2012 02:56 PM

Sorumlu Yönetici Arayan İş yerleri
 
Muhittin Bey Merhaba,

Sorumlu Yönetici olarak çalışabileceğimiz iş yerlerine ve ilanlarına nasıl ulaşabiliriz. Ayda 1 kez iş yerinde bulunmak koşulu ile diplomamdan faydalanmak istiyorum fakat bu tarz bir arayışı olan firmaları, iş yerlerini nasıl bulabiliriz, nasıl ulaşabiliriz acaba?

Teşekkürler

pelint88 04-2013 09:58 PM

sorumlu yöneticilik
 
Merhaba benim sizlere bir sorum olacak, ben mantar üretim tesisinde sorumlu müdürlük yapıyorum aynı zamanda da başka bir yerde sorumlu müdürlük yapmam için teklif geldi 2 işletmenin de çalışanı 10 kişiden az. 2. işletmede benden oncekı muhendısle yapılan noter sozlesmesınde haftanın her gunu orda bulunmasına daır bır yazı yazılmıs.ve ucret de buna gore hesaplanmıs yuklu bır mıktar cıkmıs.
Ben suanda nasıl bır yol takıp etmelıyım bu arada çiğ köfte üretimi ve satısı yapıcak yapmam gereken seyler neler benı bılgılendırırmısınız?:confused:


Şu anda saat : 02:44 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.0 © 2011, Crawlability, Inc.