Türkiyenin  Gıdacılar Topluluğu - Gıda -  Gıda Mühendisleri

Türkiyenin Gıdacılar Topluluğu - Gıda - Gıda Mühendisleri (http://www.gidacilar.net/)
-   Sorumlu Yöneticilik (http://www.gidacilar.net/sorumlu-yoneticilik.html)
-   -   sorumlu yöneticilik iptali ile ilgili yardım bekliorum...çok acil... (http://www.gidacilar.net/sorumlu-yoneticilik/sorumlu-yoneticilik-iptali-ile-ilgili-yardim-bekliorumcok-acil-3573.html)

HILAL BASAK 28-2010 04:20 PM

sorumlu yöneticilik iptali ile ilgili yardım bekliorum...çok acil...
 
Benim sorumlu yöneticilik yaptığım yerin devir edilmesi söz konusu, eğer devir edilirse benim sorumlu yöneticiliğim direk olarak ben fes etmeden iptal ediliyormu acaba???çok acil yardımcı olursanız sevinirim...

Can_ONEL 28-2010 05:13 PM

Tam emin değilim ama. Sonuçta sorumlu yöneticilik için bir sözleşme imzalayıp bu sözleşmenin kopyasını (ve kapasite raporunu) odaya gönderiyorsunuz ve anca o şekilde sorumlu yönetici belgeniz geliyor. Dolayısıyla sizin patronunuz yani sözleşmeye imza atan karşı taraf değiştiği için yeni gelen patronla aranızda sözleşme yapmazsanız sorumlu yöneticiliğiniz önceki patronunuzda kalır. Bunu patronunuzla konuşup iki taraflı olarak sözleşme iptaliyle (fesh) halledebilirsiniz. Sözleşme iptalinin ücreti var 60-70TL gibi o nedenle iptal işini patronla anşalarak yaparsanız iyi olur. Sonra noterden il tarım müdürlüğüne ilişiğinizin kesildiğine dair belge gönderirsiniz (ücreti 10-20TL) ya da elden teslim edersiniz dilekçeyle (ücretsiz).

Eğer yeni patronunuzla devam edecekseniz onla bir sözleşme yapıp tekrar odaya göndermelisiniz(Telefon açıp daha net bilgi alabilirsiniz).
Eğer patronunuz değişmiyor firmanın ekipmanları değişiyorsa kapasite raporu değişiyorsa bunları da bildirmelisiniz.

Yanlışım varsa düzeltilirse sevinirim.

HILAL BASAK 30-2010 04:57 PM

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için...


Şu anda saat : 04:31 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.0 © 2011, Crawlability, Inc.