Türkiyenin  Gıdacılar Topluluğu - Gıda -  Gıda Mühendisleri

Türkiyenin Gıdacılar Topluluğu - Gıda - Gıda Mühendisleri (http://www.gidacilar.net/)
-   Yemek Hizmeti-Catering (http://www.gidacilar.net/yemek-hizmeti-catering.html)
-   -   Catering Menü Personel Eğitimi (http://www.gidacilar.net/yemek-hizmeti-catering/catering-menu-personel-egitimi-6614.html)

cateringmenu 25-2014 12:49 PM

Catering Menü Personel Eğitimi
 
http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dos...30405_egtm.jpg

Catering Menü mutfağında çalışanlarımız genel eğitimlerini almış ve bilinçli ve işini seven çalışanlar, her zaman en iyi hizmeti vererek çalışma sisteminin temel taşlarını oluşturmuşlardır. Catering Menü Gıda mühendislerinin denetiminde verilen eğitimlerin kapsamında işletme içi genel hijyen tanımı, kuralları ve uygulamaları, bakterilerin gıdalardan nasıl uzaklaştırılacağı, alet ve ekipmanların temizliği bulunmaktadır.

Çalışanlarının çağın gereklerine uyan yapıda olmasını isteyen Catering Menü bünyesinde personeller yeni bilgiler kazanırlar. Dezenfeksiyonun nasıl sağlanacağı, gıdaların nasıl güvenli bir şekilde saklanacağı, kullanılan ekipmanların hijyeni, numune alma ve saklama konularındaki eğitim iş sürecinde üretimdeki zinciri oluşturan önemli halkalardan biridir.
İş güvenliği eğitimlerimizde çalışanlarımız ilk yardım dersi alır. Catering Menü bünyesinde, Çevre ve müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde ve kurumsal kimliğimizi yansıtmak için çalışanlarımızın özellikle sevkiyat birimimizin sunum ve doğru iletişim konularında eğitim almalarını sağlamaktayız.


Şu anda saat : 12:39 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.0 © 2011, Crawlability, Inc.