Türkiyenin  Gıdacılar Topluluğu - Gıda -  Gıda Mühendisleri

Türkiyenin Gıdacılar Topluluğu - Gıda - Gıda Mühendisleri (http://www.gidacilar.net/index.php)
-   İş İlanları (http://www.gidacilar.net/forumdisplay.php?f=296)
-   -   İnternetten para kazan - Ödeme dekontlu, Garantili (http://www.gidacilar.net/showthread.php?t=28830)

supernap 29-2014 05:24 PM

İnternetten para kazan - Ödeme dekontlu, Garantili
 
İnternetten para kazan - Ödeme dekontlu, Garantili

Napolyon (eski süperteklif) yeni bir kampanyaya başlamış ve yıl sonuna kadar katılan üyelere [B]her ay 300 lira ödül[/B] ve getirdikleri [B]her üye için 1 lira[/B] veriyor. Tabi her ay verecekleri görevleri yerine getirmek gerekiyor. Bu şekilde lanse ederek biraz daha eğlenceli hale getirmek istemişler sanırım. İlk görev üye kazandırmak ama diğerleri ne olur bilemiyoruz.

Bir çok arkadaşımız napolyonu bilir, şimdiye kadar mağdur ettiği birini görmedim ve şahsen [COLOR="Red"]2.000 lira[/COLOR] üzerinde ödeme aldım kampanyalar haricinde. O yüzden güven probleminiz olmasın. Yine de bilmeyenler için napolyon ile;
  • Email okuyarak
  • Anket doldurarak
  • Facebook'ta paylaşım yaparak
  • Arkadaşlarınızı davet ederek
  • Profilinizi doldurarak vs....

gibi bir çok alanda reklam sunuyor. Hatta [U]sırf günlük siteye giriş yaptığınız için bile hesabınıza puan ekliyor[/U] :) (puan naptır, nap paradır) Dünyada bunun örneğini görmedim daha.

Yukarıda genel bir tanıtım yaptım ama ben yıllardır "[B]arkadaşlarınızı davet ederek[/B]" kazanılmasını tavsiye ediyorum. Çünkü normal zamanda dahi üye başına [B]30 ile 60[/B] kuruş arasında veriyor. Diğer satış ortaklığı sitelerinin 25 kuruş verdiğini hesap edersek iyi bir rakam.

[SIZE="3"][COLOR="Red"]Üye olmak için buraya tıklayın[/COLOR][/SIZE]

[B]Önemli not[/B]: Üyeliğinizin onaylanması için [B]mail adresinizi ve [COLOR="Red"]cep telefonunuzu[/COLOR] doğrulamanız ardından profilinizi doldurmanız gerekiyor[/B], aksi takdirde üyeliğiniz [U]aktif[/U] duruma geçmez. Keza, davet edeceğiniz arkadaşlarınızıda bu konuda uyarın.

http://i.imgur.com/9d4etEf.jpg

Bu kampanyaya katılma şansı şuanda elde ettiniz mi bilmiyorum ama üye olarak fırsatlardan yararlanmanızı tavsiye ederim. Napolyon ile tanışalı uzun yıllar oldu, aklınıza takılan her türlü soruyu buraya tıklayarak sorabilirsiniz. Üye olmak için ise buraya tıklayın

Pmkjxv 05-2021 05:51 PM

tadalafil 40 mg - <a href="http://tadstrong.com/">tadalafil generic name</a> generic tadalafil 20mg


Şu anda saat : 02:10 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.0 © 2011, Crawlability, Inc.